Do salonu Fibi&Fryz zapraszamy wszystkie pieski: rasowe i wielorasowe, krótko i długowłose, miniaturki i duże psy. Miło nam będzie również gościć kotki. W salonie pracujemy na profesjonalnym sprzęcie oraz używamy kosmetyków renomowanych firm.

Wierzymy, że nasza szeroka oferta w pełni sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, a każdy pupil z przyjemnością zawita tu kolejny raz. !


Z wielka przyjemnością zapraszamy Państwa do salonu pielęgnacji psów i kotów Fibi&Fryz. Bogata oferta pielęgnacyjna wraz z wyjątkową atmosferą tego miejsca stanowią gwarancję w pełni udanej wizyty Waszego pupila.

Fibi&Fryz jest niezwykłym miejscem, które powstało z bezgranicznej miłości do zwierząt. Tu w sposób szczególny dbamy o wygląd Państwa czworonogów, mając jednocześnie na uwadze ich dobre samopoczucie. Troszczymy się, by każdy piesek, czy kotek czuły się u nas bezpiecznie, swobodnie i komfortowo. Wszystkie czworonogi traktujemy indywidualnie, z należytym szacunkiem, poświęcając im tyle czasu, ile potrzebują.

Zabiegi pielęgnacyjne w naszym salonie odbywają się w przyjaznej atmosferze. Nigdy nie stosujemy wobec zwierząt jakichkolwiek form agresji, nie używamy poskramiaczy, ani środków uspokajających. Podstawę naszej pracy stanowią pozytywne emocje i spokój.

Skontaktuj się z Nami ! 514 296 196 kontakt@fibifryz.pl